Menu Zavřeno

digitální tisk

Digitální tisk je určený pro zakázky s menšími náklady, tisknout se může od jednoho kusu. Je méně náročný na předtiskovou přípravu než tisk ofsetový.

URČEN PRO TISK
zakázek s menším nákladem.

Digitální tisk je určen především pro tisk vizitek, letáků, pozvánek, plakátů, brožur a mnoho dalšího, v dnešní době inkjet technologií až do formátu B2. Náš digitální tisk má základ úspěchu na našich bohatých zkušenostech a moderních technologií.

Výhodou digitálního tisku oproti tisku ofsetovému je fakt, že tato technologie nevyžaduje dlouhý přípravný proces přes CTP. Při každém tisku si navíc můžete aktualizovat její obsah bez nutnosti výroby nových tiskových desek. Díky digitálnímu tisku se i vaše malonákladová zakázka může měřit kvalitou tisku s ofsetem.

Dosahujeme těch nejlepších odstínů barev, vysoké kvality tisku a zároveň velmi nízké ceny. Velký rozvoj firmy nás v roce 2021 přivedl ke koupi nového vysoce produkčního tiskového stroje – Konica Minolta AccurioPress C7090 doplňovaného o černobílý Xerox Primelink B9100.

ofsetový tisk

Ofsetový tisk je určený pro zakázky s větším nákladem. Osvit tiskových desek je poměrně dlouhá operace, umožňuje však následný tisk neomezeného počtu za nízké ceny.

URČEN PRO TISK zakázek s větším nákladem.

Princip tisku je založen na dvou rozdílných plochách, na kterých se využívají odlišné fyzicko-chemické vlastnosti. To vše a přitom velmi jednoduše zaručuje vysokou kvalitu tisku. Využíváme ofsetové technologie německé firmy Heidelberg.

Díky naší dlouholeté zkušenosti v oboru a novým technologiím jsme i u ofsetového tisku schopni dosáhnout těch nejlepších možných výsledků za výbornou cenu!

Jedná se o nejrozšířenější typ tisku na světě, lze jím vytisknout katalogy, vizitky, noviny, brožury, hlavičkové papíry, lepené bloky, prospekty a mnoho dalšího, v naší tiskárně do formátu B1. Na Táborsku, kde působíme, jsme jediní, kdo ofsetový tisk nabízí.

velkoformátový tisk

Disponujeme technologiemi pro produkční tisk & profesionální výřez (print&cut). 

Tiskneme až do šíře 320 cm.

URČEN PRO TISK
velkoplošných grafik.

Velkoformátový tisk se používá především pro výrobu bannerů, roll upů, polepů automobilů a výloh, výroby velkoformátových plakátů, samolepících PVC fólií včetně řezané grafiky nebo třeba cedulí (desek).

Není to ale vše – díky novému vysoce kvalitnímu přímému UV tisku můžeme nabídnout také výrobu pivních tácků, přímý potisk deskových materiálů s možností následného frézování do tvaru, potisk magnetické fólie aj. 

V oblasti velkoplošného tisku disponujeme technologiemi pro produkční tisk a výřez. Můžeme tisknout až do šíře 320cm. Naše velkoformátové tiskárny Mimaki a Roland jsou zároveň v konfiguraci s řezacími plotry, díky kterým můžeme vytvářet tu nejlepší možnou řezanou grafiku či samolepky s tvarovým výřezem.

reklamní předměty

Tiskneme laserem, UV tiskem, sublimačním tiskem, sítotiskem, tampónovým a transferovým tiskem, ražbou, umíme prakticky všechny metody. 

Pokud si nevíte rady, tak typ potisku zvolíme za Vás.

ZAMĚRENÉ NA POTISK A PRODEJ
reklamních dárků

Díky moderním technologiím lze v současné době potisknout jakýkoliv materiál a vytvořit z něj reklamní předmět. Potisknout lze i špatně přístupné povrchy.

Reklamní předměty s potiskem jsou stále více žádané. Potisknout se dá prakticky vše a i proto nabízíme reklamní předměty s potiskem již od 10 ks. V nabídce máme více než 2000 druhů předmětů.

Vyberte si z široké nabídky psacích potřeb, elektroniky, hrnečků, diářů, bloků, textilu, lanyardů, hygienických potřeb a mnoha dalšího! Prvním krokem je zhotovení grafického návrhu a vizualizace předmětu, potisk pak může probíhat několika možnými způsoby.

obalové materiály

Poradíme si s každým požadavkem. Od grafického návrhu přes fotografie až po tisk a dokončovací práce. Do rukou dostanete hotový produkt, přesně jak jsme se dohodli.

URČEN PRO TISK
krabiček, pásek, tašek.

První, co nás u zboží zaujme, je obal. Musí být nejen kvalitní, ale také dostatečně reprezentativní. Toho lze dosáhnout potiskem, který ještě zvýší originální vzhled výrobku a tím i jeho šance na trhu.

Vyrábíme obalové materiály s potiskem – krabičky, přebaly, obaly, tašky, balící papír nebo třeba lepící pásky. Zvýšit dojem můžete ze svých zásilek můžete velmi snadno.

Jako jedni z mála nabízíme u krabiček možnost malonákladové výroby bez nutnosti platby za výsekovou raznici! A to vše díky našemu novému pomocníkovi – automatickému digitálnímu výsekovému stroji, který žádnou raznici nepotřebuje.

knihtisk & dokončování

Falcování, skládání, perforace & číslování, výsek, bigování, vazby V1 – V8 kompletace, snášení & vkládání, kalendářová vazba, vrtání & lepení, balení, distribuce & logistika.

URČEN PRO DOKONČOVÁNÍ zpravodajů, brožur a knih.

Jsme specialisti mimo jiné i v tisku novin, zpravodajů, brožur a knih. Dokážeme tiskoviny perforovat, číslovat, děrovat, bigovat, lepit a samozřejmě také vázat.

Nedílnou součástí každého polygrafického provozu by měla být i vlastní knihárna. Naše technické zázemí nám dovoluje realizovat projekty v krátkých časech.

Naše tiskárna vsadila na velmi kvalitní výbavu v dokončujícím zpracování, kterou neustále obnovujeme a inovujeme. Díky vlastní knihárně nemusíme kooperovat s jinými provozy, což nám uspoří mnoho času a jsme tak schopni dodávat zakázky dříve než konkurence.

grafické studio

Grafické studio bylo vytvořeno v roce 1993. 

Díky této dlouholeté zkušenosti Vám dokážeme nabídnout nejlepší možnou moderní grafiku.

JSME PŘIPRAVENI SPLNIT všechny vaše požadavky.

Navrhneme všechno od vizitek až po katalog. Jsme kreativní a otevření jakýmkoliv nápadům, které dokážeme přenést do grafické podoby. Děláme grafický design, který prodává. 

K výbavě našeho studia patří 4 profesionálně vybavené grafické stanice. Ke všemu nám pomáhají profesionální programy (např.: Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, CorelDraw a další).

ostatní služby

Poradíme si s každým požadavkem. 

HLEDÁTE NĚCO JINÉHO? jsme tu pro vás.
  • Je libo klasické kopírování nebo lesklou/matnou laminaci?
  • Potisk obálek nebo tisk kalendářů?
  • Vytvoření internetových prezentací a webových stránek?
  • Výrobu a prodej roll-upů, potisk DVD a CD?
  • Dokážeme doopravdy všechno, kontaktujte nás!