Menu Zavřeno

digitální tisk.

Digitální tisk je určený pro zakázky s menšími náklady, tisknout se může od jednoho kusu. Je méně náročný na předtiskovou přípravu než tisk ofsetový.

URČEN PRO TISK vizitek, letáků, pozvánek, plakátů…

Digitální tisk je určen především pro tisk vizitek, letáků, pozvánek, plakátů, brožur a mnoho dalšího do formátu SRA3+. Náš digitální tisk má základ úspěchu na našich bohatých zkušenostech a moderních technologií.

Výhodou digitálního tisku oproti tisku ofsetovému je fakt, že tato technologie nevyžaduje dlouhý přípravný proces přes CTP. Při každém tisku si navíc můžete aktualizovat její obsah bez nutnosti výroby nových tiskových desek. Díky digitálnímu tisku se i vaše malonákladová zakázka může měřit kvalitou tisku s ofsetem.

Díky naší dlouholeté zkušenosti v oboru dosahujeme těch nejlepších odstínů barev, vysoké kvality tisku a zároveň velmi nízké ceny! Velký rozvoj firmy nás v roce 2018 přivedl ke koupi nového kvalitního produkčního tiskového stroje – Xerox Versant 180 Press, v roce 2020 doplněného o Xerox Primelink B9100.

ofsetový tisk.

Ofsetový tisk je určený pro zakázky s větším nákladem. Osvit tiskových desek je poměrně dlouhá operace, umožňuje však následný tisk neomezeného počtu za nízké ceny.

URČEN PRO TISK zakázek s větším nákladem.

Princip tisku je založen na dvou rozdílných plochách, na kterých se využívají odlišné fyzicko-chemické vlastnosti. To vše a přitom velmi jednoduše zaručuje vysokou kvalitu tisku. Využíváme ofsetové technologie firem KBA a Adast.

Díky naší dlouholeté zkušenosti v oboru a novým technologiím jsme i u ofsetového tisku schopni dosáhnout těch nejlepších možných výsledků za výbornou cenu!

Jedná se o nejrozšířenější typ tisku na světě, lze jím vytisknout katalogy, vizitky, noviny, brožury, hlavičkové papíry, lepené bloky, prospekty a mnoho dalšího, v naší tiskárně do formátu A1. Na Táborsku, kde působíme, jsme jediní, kdo ofsetový tisk nabízí.

velkoformátový tisk.

Disponujeme technologiemi pro produkční tisk & profesionální výřez (print&cut). Tiskneme až do šíře 110 cm, tzn. do obřího formátu A0+!

URČEN PRO TISK bannerů, roll upů, polepů aut atd.

Velkoformátový tisk se používá především pro výrobu bannerů (reklamních plachet), roll upů, polepů automobilů a výloh, výroby velkoformátových plakátů a samolepících PVC fólií včetně řezané grafiky.

Potisk reklamních předmětů pro nás taktéž není žádný problém. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se vymyslet co nejlepší a nejefektivnější kombinaci ceny a tisku.

V oblasti velkoplošného tisku disponujeme technologiemi pro produkční tisk a výřez. Můžeme tisknout až do šíře 110cm. Naše velkoformátová tiskárna Mimaki CJV300 je zároveň v konfiguraci s řezacím plotrem, díky kterému můžeme vytvářet tu nejlepší možnou řezanou grafiku či samolepky s tvarovým výřezem.

knihtisk & dokončování.

Falcování, skládání, perforace & číslování, výsek, bigování, vazby V1 – V8 kompletace, snášení & vkládání, kalendářová vazba, vrtání & lepení, balení, distribuce & logistika

URČEN PRO DOKONČOVÁNÍ zpravodajů, brožur a knih.

Jsme specialisti mimo jiné i v tisku novin, zpravodajů, brožur a knih. Dokážeme tiskoviny perforovat, číslovat, děrovat, bigovat, lepit a samozřejmě také vázat.

Nedílnou součástí každého polygrafického provozu by měla být i vlastní knihárna. Naše technické zázemí nám dovoluje realizovat projekty v krátkých časech.

Naše tiskárna vsadila na velmi kvalitní výbavu v dokončujícím zpracování, kterou neustále obnovujeme a inovujeme, a díky vlastní knihárně nemusíme kooperovat s jinými provozy. To nám uspoří mnoho času a jsme tak schopni dodávat zakázky dříve než konkurence.

grafické studio.

Grafické studio bylo vytvořeno v roce 1993. Díky této dlouholeté zkušenosti Vám dokážeme nabídnout nejlepší možnou grafiku.

JSME PŘIPRAVENI SPLNIT všechny vaše požadavky.

Navrhneme všechno od vizitek až po katalog. Jsme kreativní a otevření jakýmkoliv nápadům, které dokážeme přenést do grafické podoby. Děláme grafický design, který prodává. 

K výbavě našeho studia patří 4 profesionálně vybavené grafické stanice.

Ke všemu nám pomáhají profesionální programy (např.: Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, CorelDraw a další)

ostatní služby.

Poradíme si s každým požadavkem. Od grafického návrhu přes fotografie až po tisk a dokončovací práce. Do rukou dostanete hotový produkt, přesně jak jsme se dohodli.

HLEDÁTE NĚCO JINÉHO? jsme tu pro vás.
  • Je libo klasické kopírování nebo lesklou/matnou laminaci?
  • Potisk obálek nebo tisk kalendářů?
  • Vytvoření internetových prezentací a webových stránek?
  • Výrobu a prodej roll-upů, potisk DVD a CD?
  • Dokážeme doopravdy všechno, kontaktujte nás!