Menu Zavřeno

reference.

previous arrow
Abs bonifer
Abs bonifer.

Produkce plnících lístků pro řidiče cisteren, stazek, předávacích protokolů, záznamů pohonných hmot a mnoho dalšího.

Toulava
Toulava.

Dlouholetá spolupráce regionální značky Toulava s naši tiskárnou. Tisk velkonákladových novin, brožur, letáků, skládacích map aj.

Silon
Silon.

Jsme stálým dodavatelem firmy Silon, dodáváme např.: lístky do konví, pořadače strojů, směnové kalendáře, provozní záznamy a další.

Comdata
Comdata.

Spolupráce s firmou Comdata Group CZ je založena na letité tradici. Pro tuto firmu tiskneme především zpravodaje, reklamní letáky, prezentační desky či reklamní tašky.

DPMCB
DPMCB.

Výkazy, stazky, formuláře - propisovací či nepropisovací. Letáky, plakáty či polepy - široké portfolio pro DPMCB.

Don tabor
DON Tabor.

Pro táborské Divadlo Oskara Nedbala tiskneme pravidelně od roku 1995. Divadelní programy, pozvánky, letáky či plakáty, brožury a mnoho dalšího!

Agentura Harlekýn
Agentura Harlekýn.

Pro Agenturu Harlekýn zajišťujeme tisk divadelních programů ve formě skládaných letáků, brožur a propagačních plakátů.

Zeelandia
Zeelandia.

Dlouhodobě a pravidelně zajišťujeme také výrobu propagačních materiálů pro firmu Zeelandia. Zaměřujeme se na tisk bloků, letáků, produktových složek, ale třeba také samolepek.

DK Milevsko
DK Milevsko.

Pro DK Milevsko vyrábíme především reklamní bannery ve velkém množství, skládané a neskládané letáky a plakáty na kulturní akce - MOAF Přeštěnice, Milevské maškary a další.

Muzeum čokolády a marcipánu
Muzeum čokolády a marcipánu.

Produkce letáků, věrnostních kartiček, vizitek, voucherů či pohlednic. Zajímavostí je také tisk obalů na čokolády na speciální luxusní papír.

Obec Chotoviny
Obec Chotoviny.

Pro mnoho obecních úřadů měsíčně či čtvrtletně vydáváme místní zpravodaje či tiskneme zajímavé publikace z historií obcí či měst.

next arrow

naši zákazníci.