O nás

Pár zajímavých informací


Jsme odborníky na tisk, kteří umí naslouchat všem Vašim přáním. Máme pochopení pro všechny Vaše potřeby, ať už jsou jakékoliv.

Svou dlouholetou praxi uplatňujeme při výrobě tiskovin vysoké kvality.

Tiskárna byla zřízena v roce 1991 ze dvou rekonstruovaných starých domů. V začátcích pouze knihtisk se třemi pracovníky, v roce 1993 bylo vybudováno ofsetové středisko včetně grafického studia. V roce 2001 jsme posílili ofsetový tisk o dva stroje Adast Dominant pro tisk formátů A2 a A3. Později došlo k doplnění o digitální tisk na produkčních tiskárnách Xerox a spuštění portálu pro online tisk. Horkou novinkou pak je pořízení velkoformátové tiskárny Mimaki v konfiguraci s řezacím plotrem, díky které můžeme velmi snadno zhotovit tisk až do formátu A0.

Neustále se snažíme obnovovat technické vybavení. Úzký kontakt s našimi zákazníky udržujeme i díky sociálním sítím, mezi něž se řadí Facebook nebo Google+. Videa přímo z tiskárny můžete zhlédnout na YouTube. Nebojíme se nových příležitostí!

Proč právě my?

Jsme český výrobce s vlastním zázemím a technologiemi, díky kterým vynikáme kvalitou, nízkou cenou i rychlým dodáním.

Naše vize?

I menší tiskárna dokáže v každém směru konkurovat tiskařským korporacím. Pro náš provoz nepotřebujeme žádné dotace!

Budoucnost?

Snažíme se jít s dobou, neustále inovujeme a zlepšujeme tiskařské zázemí. Většinu zisku znovu investujeme do nových technologií.

Let na trhu

Členů našeho týmu

Tiskařských strojů

Množství zakázek ročně